WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

  • HOME
  • Nástroje a materiály na stiahnutie
Nahoru

Viac nástrojov a materiálov na stiahnutie KONE

Vyskúšajte naše plánovacie nástroje novej generácie, ktoré vám pomôžu vytvárať vynikajúcu používateľskú skúsenosť.

Nástroje pre výťahy

Image

KONE Elevator Selector

Zistite v troch rýchlych a jednoduchých krokoch, ktorý výťah spĺňa vaše potreby. Pre výťahy KONE MonoSpace® 300, 500, 700 a KONE TranSys™ DX

Image

KONE Elevator Planner

Získajte všetky technické údaje, ktoré potrebujete na naplánovanie všetkého až do posledného detailu. Pre výťahy KONE MonoSpace® 300, 500, 700 a KONE TranSys™ radu DX.

Image

KONE Car Designer

Inšpirujte sa našimi tematickými dizajnovými návrhmi alebo si vytvorte vlastný jedinečný interiér kabíny kombináciou materiálov, osvetlenia a doplnkov, potom uveďte svoju predstavu do života pomocou 3D modelovania. Pre výťahy KONE MonoSpace® 300, 500, 500 a 700 DX

Image

Normy a predpisy

Ponúkame vám rad riešení na zaistenie zhody s rôznymi normami a predpismi súvisiacimi s výťahmi vrátane prístupnosti, odolnosti proti vandalom a prevádzky počas požiaru. Všetky naše riešenia spĺňajú bezpečnostné normy STN EN81-20 a STN EN81-50 pre navrhovanie a výrobu výťahov.

  • Prečítajte si viac
Image

Pojmy a definície

Keď hovoríme o výťahoch, eskalátoroch a automatických dverách, je niekedy nevyhnutné používať technické pojmy a skratky. Preto sme vytvorili užitočný slovníček pojmov, ktorý vám pomôže sa v nich orientovať.

Materiály na stiahnutie

Potrebujete pomoc?

Bez ohľadu na to, v akej fáze životného cyklu vaša budova je, sme vám vždy pripravení pomôcť, či už plánujete nový projekt, premýšľate o modernizácii alebo potrebujete poradiť s výberom zariadení.