WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

Modulárne riešenia modernizácie

Balíček KONE UniDrive

Ak chcete modernizovať akýkoľvek ovládací prvok automatických posuvných dverí, riešenie KONE UniDrive® minimalizuje dobu vyradenia zprevádzky tým, že môžete vymeniť mechanické a elektrické diely bez výmeny celej dvernej konštrukcie. Vymeniť je možné nasledujúce komponenty: riadiace alebo motorové jednotky, remenice a remene, spínač režimu, napájací zdroj, lištu alebo kryty. Všetky tieto prvky sú v súlade s platnými bezpečnostnými predpismi a ich inštalácia všeobecne ovplyvňuje kvalitu automatického ovládania dverí.

Balíček KONE UniPower™

KONE UniPower™ je modernizačné riešenie pre segmentové a garážové brány. Jednoduchá a rýchla inštalácia, nižšie náklady na energiu a vyššia efektivita. Riešenie môže tiež zahŕňať výmenu valčekov, pružín, závesov, vodidiel a panelov. Komponenty sú v súlade s platnými bezpečnostnými predpismi.

Výhody modulárnej modernizácie

Vďaka výmene opotrebovaných súčiastok fungujú automatické dvere lepšie a sú menej náchylné na poruchy. Naše modernizačné riešenia sú najrýchlejší a najhospodárnejší spôsob, ako zvýšiť bezpečnosť, spoľahlivosť a energetickú účinnosť budovy.

Nástroje a materiály na stiahnutie

Viac nástrojov a materiálov na stiahnutie