WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

Prečo modernizovať so spoločnosťou KONE?

INVESTÍCIA, KTORÁ SA OPLATÍ

Modernizácia so spoločnosťou KONE zlepšuje bezpečnosť, spoľahlivosť a prístupnosť, navyše znižuje náklady na energie.

SPOKOJNEJŠÍ POUŽÍVATELIA BUDOV

Spolupráca s nami vám zaistí zvýšenú spoľahlivosť, prístupnosť a komfort, a to po celú dobu životnosti vašej budovy.

BEZPROBLÉMOVÝ PROCES MONTÁŽE

Náš profesionálne riadený proces modernizácie minimalizuje rušenie nájomcov a návštevníkov.

Nástroje a materiály na stiahnutie

Viac nástrojov a materiálov na stiahnutie

Proces modernizácie výťahov KONE

Plánovanie

Image

Inštalácia

Image

Dokončenie

Image

Výhody čiastočnej výmeny

Výkon

Modernizovaný výťah robí svoju prácu lepšie. Menej čakania, menej odstávok a menej frustrácie – a to všetko modernizáciou vášho existujúceho výťahu. Vďaka novej, modernej výťahovej ovládacej jednotke a našej prelomovej technológii pohonu, ktorý je konštruovaný tak, aby vydržal a šetril energiu, bude potrebných menej opráv. Môžete získať výhody modernizácie dverí výťahu a signalizácie, ktorá ponúka spoľahlivosť, atraktívny vzhľad a jednoduché ovládanie.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je našou hlavnou prioritou – naše inovatívne modernizácie zlepšia bezpečnosť vašich zariadení a poskytnú všetkým pasažierom zvýšený pocit bezpečia. Zvýšenie bezpečnosti vám prinesie výhody v rôznych oblastiach, napríklad lepšiu funkčnosť dverí kabíny, jej presnejšie zastavovanie, zlepšenie osvetlenia, a tým lepšiu viditeľnosť a väčší pocit bezpečia, obojsmerná komunikácia z výťahovej kabíny, núdzový zdroj energie pre prípad výpadkov a mnoho ďalších.

Prístupnosť

Dobrá prístupnosť je jednou z najdôležitejších vlastností výťahu. Pri úplnej výmene výťahu môžete dosiahnuť zväčšenie priestoru kabíny až o 50 %. Modernizácia vám umožní prispôsobiť šírku otvárania dverí a uľahčiť tak nástup s invalidným vozíkom alebo s kočíkom. Bezproblémový a hladký pohyb osôb zvýši kvalitu života v budove a zaistí atraktivitu objektu pre existujúcich aj potenciálnych budúcich nájomcov a vlastníkov.

Vzhľad

Atraktívny výťah vhodne dopĺňa vašu budovu a z cesty výťahom urobí príjemný zážitok. Súčasťou modernizačného projektu môže byť premena starého výťahu na nový. Nechajte svoj výťah modernizovať s použitím štýlových, kvalitných a ľahko udržiavateľných materiálov bez zvýšenia jeho hmotnosti. Možno si vybrať z rôznych profesionálne navrhnutých interiérov kabíny. Ďalšou možnosťou je vykonať vlastné úpravy predpripravených návrhov výťahovej kabíny alebo vytvoriť úplne nový vlastný návrh kombinujúci materiály a vybavenie podľa svojich osobných preferencií.

Eko-efektivita

Modernizácia môže významne zvýšiť šetrnosť vášho výťahu k životnému prostrediu. Ponúkame energeticky úsporný pohon KONE EcoDisc®, ktorý spotrebuje oveľa menej energie ako dvojrýchlostné trakčné alebo hydraulické výťahy s prevodovkou. Môžete tiež získať výhody, ktoré ponúka energeticky úsporné LED osvetlenie kabíny a energeticky úsporný systém rekuperácie nadbytočnej brzdnej energie, ktorý ju vracia späť do elektrickej siete. Ponúkame tiež možnosť pohotovostného režimu, kedy sa kabína automaticky prepne do úsporného režimu, ak sa výťah nepoužíva. Môžete šetriť svoje peniaze a zároveň znižovať svoju uhlíkovú stopu.