WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

Nahoru

Prečo montovať repasovaný výťah so spoločnosťou KONE?

MONTÁŽ REPASOVANÉHO VÝŤAHU

Repasovaný výťah zvyšuje hodnotu majetku. Vaša budova bude atraktívnejšia pre potenciálnych kupcov a nájomníkov.

VÝŤAH ZLEPŠUJE KVALITU ŽIVOTA

Vďaka výťahu bude zaistený bezpečný pohyb používateľov, a to aj pre starších obyvateľov domu, pre ktorých sú horné poschodia náročnejšie na zdolanie, napríklad s ťažkým nákupom.

SPOLUPRÁCA SO SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM

Skúsený partner, ktorý je schopný dodať dobre pripravený plán, je správnou voľbou. Nechajte svoj výťah namontovať bez problémov, včas a v rámci rozpočtu. Po vyskúšaní a odovzdaní môžeme odporučiť správny servis na základe vašich potrieb.

JE TO ĽAHŠIE AKO SI MYSLÍTE!

Montáž nového výťahu je v skutočnosti menej náročná, než mnoho iných modernizačných projektov. Každý rok vykonávame tisíce montáží repasovaných výťahov po celom svete – rýchlo, hladko a s minimálnym rušením nájomníkov a návštevníkov. Pretože je každý prípad jedinečný, sme schopní odporučiť najvhodnejšie riešenie pre konkrétnu architektúru budovy a potreby používania.

Repasované výťahy KONE

ProduktPopisRýchlosťMax. pojazdMax. nosnosť
Max. počet osôbMax. počet výťahov v skupine
KONE MonoSpace® 500Výťah bez strojovne pre projekty s kompletnou výmenou v nízko- až strednepodlažných rezidenčných a komerčných budovách1,75 m/s
70 m
1150 kg
až 15
4
KONE ProSpace™Priestorovo efektívne výťahové riešenie pre rezidenčné budovy bez výťahu0,6 m/s
30 m
675 kg
až 9
1

Montáže repasovaného výťahu – návod krok za krokom

Naplánujeme a skoordinujeme celý montážny proces a vám pridelený projektový manažér zabezpečí, že bude všetko dokončené včas a v rámci rozpočtu.

Rozhodovanie

Najprv by ste mali zhromaždiť informácie o vhodných riešeniach pre vašu budovu, ako aj povolenia a dotácie, a vykonať hrubú kalkuláciu nákladov. S tým vám môžeme pomôcť.

Financovanie

Ďalej by ste mali zvážiť, ako sa bude projekt financovať, akú časť je možné pokryť dotáciami a ako sa budú deliť náklady medzi vlastníkov.

Plánovanie

Stanovíme miesto montáže, vytvoríme architektonické a technické projekty šachty, navrhneme interiér výťahu a zaistíme spracovanie všetkých príslušných povolení.

Stavba

Táto fáza zahŕňa prípravu miesta, montáž šachty a výťahu, ako aj záverečné upratovanie. Pred odovzdaním výťahu vykonáme bezpečnostnú a funkčnú prehliadku.

Údržba

Naše služby preventívnej údržby udržia váš výťah v prevádzke spoľahlivo po celú jeho životnosť. Ak dôjde k problémom, naši skúsení technici opravia a čo najrýchlejšie sprevádzkujú váš výťah.

Stiahnite si príručku EBULI

Inštalovať výťah do už stojacej budovy je jednoduchšie, než si myslíte. V brožúre sa dozviete viac o financovaní, kam výťah do budovy umiestniť a ako dlho celý proces potrvá.

Ten pravý výťah pre vašu budovu – pusťme sa do toho!

Nájdenie správneho miesta pre váš výťah

Výťah sme schopní nainštalovať do takmer akejkoľvek budovy. Veľkosť a tvar vášho schodiska určí, či bude výťah namontovaný vo vnútri alebo zvonku.
Možnosti montáže:

  • Schody na ľubovoľnej strane vnútri schodiskovej šachty
  • Uprostred schodiskovej šachty
  • Čiastočne miesto schodiskovej šachty, ktorá je vysunutá mimo budovy
  • Vo vopred namontovanej šachte na vonkajšej stene. Pretože je šachta vopred zmontovaná a potom vyzdvihnutá na miesto, môžete ušetriť čas aj peniaze.

Voľba dizajnu

Sme schopní vytvoriť riešenie, ktoré zodpovedá interiérovému dizajnu a architektúre akejkoľvek budovy. Môžete si vybrať materiál šachty, ktorý zodpovedá interiéru vašej budovy, ale aj materiálom stien a podlahy vašej kabíny.

Zaistenie financií

V mnohých európskych krajinách sa poskytujú dotácie pokrývajúce 60 až 70 % celkových nákladov na montáž výťahu. Zvyčajne si SVJ berú úver a splátky financujú z mesačných záloh. O spôsobe rozdelenia nákladov rozhodnú vlastníci. Sme pripravení poradiť vám a predložiť predbežný rozpočet, neváhajte sa na nás obrátiť.