WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

  • HOME
  • Stávající budovy
Nahoru

Prečo zvoliť KONE?

PRVOTRIEDNE SLUŽBY

V miestnych podmienkach uplatňujeme naše globálne know-how.

VŠETKO OD SPOĽAHLIVÉHO DODÁVATEĽA

Poskytujeme špičkové výťahy, eskalátory a automatické dvere pre všetky druhy budov. Naše údržbové a modernizačné služby zabezpečujú spoľahlivé a bezpečné používanie zariadení.

Spoľahlivý partner vás podporuje na každom kroku

Vedeli ste, že dobre udržiavaný výťah alebo eskalátor môže slúžiť po celé desaťročia? V spoločnosti KONE sme vám pripravení byť k dispozícii po celú dobu prevádzkovej životnosti výťahu alebo eskalátora.

NECH SÚ VAŠI NÁJOMCI ŠŤASTNÍ

Naša preventívna údržba zabezpečuje, aby bolo každé zariadenie v dobrej kondícii. Po celom svete vykonávame údržbu viac ako milióna výťahov, eskalátorov a dverí, od KONE aj od iných výrobcov. Primárne je pre nás pochopenie vašich požiadaviek, aby sme vám mohli poskytnúť to najvhodnejšie servisné riešenie. Sme schopní pripraviť plán údržby na mieru tak, aby jedinečným spôsobom zodpovedal vašim zariadeniam, a to bez ohľadu na ich značku alebo typ.

PLÁNOVANIE PRE BUDÚCNOSŤ

Ako servisný zákazník KONE môžete jednoducho sledovať stav svojho zariadenia a prebiehajúce činnosti na ňom. Ponúkame vám dôkladné posúdenie vášho zariadenia a podporu pri plánovaní, aby sme vás zbavili prekvapenia z hľadiska výkonu a rozpočtu. Až nastane čas, správne navrhnutá modernizácia zabezpečí, že bude vaše zariadenie ďalej pracovať spoľahlivo, že bude spĺňať požiadavky aktuálnych bezpečnostných noriem a štandardov, a doplní dizajnový koncept vašej budovy.

NASTAL ČAS NA ZDOKONALENIE VÁŠHO ZARIADENIA

Aj pri tých najrobustnejších zariadeniach si čas vyberá svoju daň. Svoje zariadenia môžete zlepšiť pomocou našich balíčkov modernizačných riešení, čím ďalej zlepšíte bezpečnosť, spoľahlivosť, prístupnosť a vzhľad, a znížite náklady na energiu. Ďalej máte možnosť začať znova s našimi riešeniami úplnej výmeny a užívať si úplne nový výťah alebo eskalátor v najkratšej možnej dobe.