Nahoru

KTO SME

Poslaním spoločnosti KONE je zlepšovať pohyb osôb v mestskom živote. Ako globálny líder poskytujeme špičkové výťahy, eskalátory a automatické dvere, ďalej tiež inovatívne riešenia pre modernizácie a servis, aby sa hodnota vašej budovy zvyšovala po celú dobu svojho životného cyklu.

Vďaka efektívnejšiemu riešeniu People Flow® zabezpečujeme bezpečnú, pohodlnú a spoľahlivú prepravu osôb v stále vyšších a inteligentnejších budovách. Spoločne s našimi partnermi a zákazníkmi meníme mesta k lepšiemu. Aktuálne KONE zamestnáva 52 000 profesionálov vo viac ako 60 krajinách sveta. V roku 2016 sme celosvetovo dosiahli čistý predaj vo výške 8,8 miliardy EUR. Od roku 1967 sú akciu KONE zapísané na burze Nasdaq Helsinki Ltd. vo Fínsku.

KONE V ČESKEJ REPUBLIKE

KONE pôsobí na českom trhu už od roku 1991. KONE, a.s. je súčasťou regiónu NEM (New Emerging Markets) v rámci CNE (stredná a severná Európa). Centrála českej divízie sídli v Prahe, pobočky a servisné strediská však máme aj v Českých Budějoviciach, Hradci Králové, Brne, Olomouci a Ostrave.

VÍZIA A STRATÉGIA

Našou víziou je poskytovať najlepší zážitok People Flow®.

Rozumieme rôznym typom budov a chápeme všetky ich špecifiká, ktoré majú vplyv na pohyb osôb v bezprostrednom okolí. Dodávame jednoduché a efektívne riešenia po celú dobu životnosti budov.

Aby našimi zákazníkmi štyri cesty k víťazstvu.

V spoločnosti KONE chceme prispievať k lepšiemu životu v mestách.

Prečítajte si viac v našom Sustainability Reporte (anglicky)