Nahoru

KONE je hodnotená spoločnosťou Forbes ako jedna z najviac inovatívnych firiem na svete. Ako taká chápe potreby svojich zákazníkov už vyše 100 rokov. Dodáva im prvotriedne výťahy, eskalátory a automatické dverové systémy budov rovnako ako im dodáva inovačné riešenia pre ich modernizáciu a údržbu.

Poslaním spoločnosti KONE je zlepšovať pohyb osôb v mestách. Našou úlohou je vytvárať čo najlepšie svetové mestá, budovy a verejné priestory. Veríme, že mestá sú súčasťou riešenia pre lepší život.

Buďte v srdci spoločnosti KONE ako technický expert – hrdina každého dňa, ktorý uľahčuje ľuďom život. S hrdosťou ponúkame škálu skúseností a príležitostí, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše kariérne aj osobné ciele.

Príležitosti pre odborníkov a technických expertov

Technickí experti

Technickým expertom ponúkame príležitosť pracovať na významných budovách, ktoré nastavujú latku pre celé odvetvie. K pokročilému technologickému vybaveniu a zariadeniu ponúkame tiež sofistikované služby poskytované 24 hodín 7 dní v týždni. V skutočnosti pochádza viac ako polovica našich tržieb zo služieb, ktoré poskytujeme.

Vaše znalosti a zručnosti nám pomáhajú byť na špici a aj preto máme po celom svete školiace strediská, ktoré vám pomôžu tieto zručnosti rozvíjať.

Operátori výroby, montéri, nastavovači a servisní technici

Operátori výroby pracujú vo výrobe v našich moderných závodoch po celom svete. Montéri a nastavovači sú špecialisti starajúci sa o bezpečnú a správnu montáž zariadení, ako sú výťahy a eskalátory. Servisní technici vykonávajúci údržbu a modernizáciu, sú veľvyslancami KONE, denne sa stretávajú so zákazníkmi a zaisťujú skutočne neobyčajný servis každý deň.

Ďalej organizujeme vzdelávacie programy pre budúcich technických expertov. Tieto programy sa často organizujú v spolupráci so vzdelávacími inštitúciami. Obráťte sa na miestnu pobočku KONE, kde sa dozviete, ako sa stať technickým expertom KONE.

Odborníci z biznisu

Pre budúcich vodcov ponúkame príležitosti podporujúce osobný rast a kariérny rozvoj. Máme zavedený proces zahŕňajúci pravidelné diskusie na tému hodnotenia výkonu a ďalšieho rozvoja zamestnancov. Ako zodpovedný zamestnávateľ s viac ako sto rokmi skúseností je KONE vynikajúcim miestom na budovanie kariéry.

Technickí odborníci

Technickým odborníkom ponúkame inšpiratívne prostredie pre rozvoj zručností a schopností. Spoločne v globálnych tímoch vytvárame inovácie. KONE ponúka vynikajúce príležitosti na rotovanie pracovných miest a kariérny rozvoj. Máme miestne aj globálne vzdelávacie programy, z ktorých niektoré boli vyvinuté v spolupráci s poprednými univerzitami.

Prezrite si vzrušujúce pracovné príležitosti, ktoré ponúkame v rôznych krajinách!