WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

  • HOME
Nahoru

POPIS

Na rozdiel od štandardných systémov riadenia výťahov, ktoré registrujú iba požadovaný smer jazdy, zohľadňuje náš systém požadované cieľové stanice a počet čakajúcich cestujúcich, čím značne zlepšuje efektivitu a komfort.

VÝHODY

  • Najlepší výkon a komfort cestujúcich v jednom riešení vďaka najpokročilejšej a najpružnejšej technológie na trhu
  • Jasné navádzanie, žiadne zbytočné zastávky a menej preplnené výťahy priradením osôb do výťahov podľa ich cieľových staníc
  • Atraktívne, používateľsky prívetivé ovládacie panely, vrátane nových dotykových obrazoviek a mobilných aplikácií pre smartfóny
  • Ľahké zabudovanie do systémov riadenia prístupu KONE alebo tretích strán

Charakteristiky

DVA DRUHY SYSTÉMOV RIADENIA CIEĽOVÝCH DESTINÁCIÍ

Pri štandardnom systému riadenia cieľových destinácií sa výťahy privolávajú iba pomocou ovládacích panelov cieľovej stanice, zatiaľ čo pri tomto hybride sa používajú ovládacie panely cieľovej destinácie na podlažiach s hlavným vstupom, ale aj normálne ovládacie panely v kabínach výťahov.

OVLÁDACIE PANELY

Každý ovládací panel z našej širokej ponuky sa ľahko používa a dokáže zvýrazniť štýl vašej haly a výťahov.

APLIKÁCIA PRE SMARTFÓNY

S aplikáciou KONE RemoteCall™ pre mobilné telefóny môžu cestujúci privolať výťah odkiaľkoľvek v budove pomocou svojho mobilného zariadenia.

APLIKÁCIA PRE TABLETY

KONE RemoteCall™ s pevným zdrojovým podlažím je možné použiť ako dočasný ovládací panel cieľového miesta, alebo ho môžu používať recepční na privolanie výťahov návštevám.

ZABUDOVANIE RIADENIE PRÍSTUPU A CIEĽOVÉHO PODLAŽIA

Systém riadenia cieľovej stanice KONE je možné zabudovať do systému KONE alebo akejkoľvek tretej strany.

TURNIKETY

Zabudovaním turniketových riešení do vášho systému riadenia prístupu a cieľového podlažia môžete využívať dizajnové a používateľsky prispôsobiteľné funkcie pre návštevníkov a používateľov

Nástroje a materiály na stiahnutie

Viac nástrojov a materiálov na stiahnutie

Súvisiace témy