WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website

  • HOME
  • Kariéra
  • Technici, odborníci a skúsení uchádzači
Nahoru

KONE je hodnotená spoločnosťou Forbes ako jedna z najviac inovatívnych firiem na svete. Ako taká chápe potreby svojich zákazníkov už vyše 100 rokov. Dodáva im prvotriedne výťahy, eskalátory a automatické dverové systémy budov rovnako ako im dodáva inovačné riešenia pre ich modernizáciu a údržbu.

Poslaním spoločnosti KONE je zlepšovať pohyb osôb v mestách. Našou úlohou je vytvárať čo najlepšie svetové mestá, budovy a verejné priestory. Veríme, že mestá sú súčasťou riešenia pre lepší život.

Buďte v srdci spoločnosti KONE ako technický expert – hrdina každého dňa, ktorý uľahčuje ľuďom život. S hrdosťou ponúkame škálu skúseností a príležitostí, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše kariérne aj osobné ciele.

Príležitosti pre odborníkov a technických expertov

kone

Technickí experti

Technickým expertom ponúkame príležitosť pracovať na významných budovách, ktoré nastavujú latku pre celé odvetvie. K pokročilému technologickému vybaveniu a zariadeniu ponúkame tiež sofistikované služby poskytované 24 hodín 7 dní v týždni. V skutočnosti pochádza viac ako polovica našich tržieb zo služieb, ktoré poskytujeme.

Vaše znalosti a zručnosti nám pomáhajú byť na špici a aj preto máme po celom svete školiace strediská, ktoré vám pomôžu tieto zručnosti rozvíjať.

kone

Operátori výroby, montéri, nastavovači a servisní technici

Operátori výroby pracujú vo výrobe v našich moderných závodoch po celom svete. Montéri a nastavovači sú špecialisti starajúci sa o bezpečnú a správnu montáž zariadení, ako sú výťahy a eskalátory. Servisní technici vykonávajúci údržbu a modernizáciu, sú veľvyslancami KONE, denne sa stretávajú so zákazníkmi a zaisťujú skutočne neobyčajný servis každý deň.

Ďalej organizujeme vzdelávacie programy pre budúcich technických expertov. Tieto programy sa často organizujú v spolupráci so vzdelávacími inštitúciami. Obráťte sa na miestnu pobočku KONE, kde sa dozviete, ako sa stať technickým expertom KONE.

kone

Odborníci z biznisu

Pre budúcich vodcov ponúkame príležitosti podporujúce osobný rast a kariérny rozvoj. Máme zavedený proces zahŕňajúci pravidelné diskusie na tému hodnotenia výkonu a ďalšieho rozvoja zamestnancov. Ako zodpovedný zamestnávateľ s viac ako sto rokmi skúseností je KONE vynikajúcim miestom na budovanie kariéry.

kone

Technickí odborníci

Technickým odborníkom ponúkame inšpiratívne prostredie pre rozvoj zručností a schopností. Spoločne v globálnych tímoch vytvárame inovácie. KONE ponúka vynikajúce príležitosti na rotovanie pracovných miest a kariérny rozvoj. Máme miestne aj globálne vzdelávacie programy, z ktorých niektoré boli vyvinuté v spolupráci s poprednými univerzitami.

Prezrite si vzrušujúce pracovné príležitosti, ktoré ponúkame v rôznych krajinách!