The Waterside Condominium

Keď majitelia obytnej zástavby v Singapure zahájili projekt modernizácie výťahu, ich priority boli jasné: energetická účinnosť, spoľahlivosť a dlhá životnosť.

Špecifikácia
Rok Modernizácia ukončená v roku 2011
Miesto Singapore
Riešenie KONE ReGenerateTM 800 modernizačných riešení, KONE E-LinkTM monitorovací systém, KONE CareTM servis
The Waterside Condominium
Investície, ktoré sa oplatia
Keď sa majitelia obytnej zástavby v Singapure rozhodli modernizovať, ich priority boli jasné: energetická účinnosť, spoľahlivosť a dlhá životnosť zariadení.

Hlavná požiadavka majiteľov The Waterside bola, aby modernizačný proces neobťažoval rezidentov. Intenzívna spolupráca bola kľúčom k úspechu. Pri inštalácii sme brali ohľad na potreby všetkých rezidentov, vrátane detí a starších obyvateľov

Plánovanie budúcnosti
Energetická efektivita je najvyššou prioritou majiteľa budov, KONE regeneraceTM 800 je veľmi výkonné riešenie s vysoko výkonnými regeneračnými diskami, ktoré svojou úsporou energie prekonala očakávania vlastníkov. Meranie odhalilo zníženie spotreby elektrickej energie o viac ako 60 percent.

Naše jednotné riešenie tiež hralo dôležitú úlohu. Nový systém zlepšil energetickú efektivitu a znížil prevádzkové náklady životného cyklu.

Okrem vysokého zníženia spotreby energie, modernizácia pridala komfort jazdy, ktorý je teraz o 27 percent tichší a o 8 percent rýchlejší.

„KONE tímy pracovali v štyroch fázach a v akúkoľvek dobu boli vždy k dispozícii tri funkčné výťahy“ komentuje KONE projektový manažér Timo Viitala.