Obytné domy

Obytné domy obvykle vyžadujú energeticky a priestorovo úsporné výťahy, ktoré poskytujú tichý a komfortný zážitok z jazdy a predovšetkým spoľahlivú prevádzku.

Prague Marina

Prvý pražský projekt, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti rieky ponúka svojim obyvateľom panoramatický výhľad na okolie. Víziou tohto projektu nebolo vytvoriť len miesto na bývanie, ale predovšetkým priestor pre život. V troch bytových domoch je 337 nadštandardne riešených bytových jednotiek.

Špecifikácia
Rok 2008
Miesto Praha, Česká republika
Riešenie 22 výťahov KONE MonoSpace® Standard

Kavčie Hory

Architektonická kancelária A.D.N.S. navrhla súbor dvoch budov, kde dvanásť podlažná budova vytvára predovšetkým svojim nezameniteľným prvkom priehľadného otvoru dojem plynulého pokračovania susedného prírodného parku do zelenej vilovej štvrti zvážajúcej  sa k Vltave. V rezidencii je 68  bytov, ktoré sú navrhnuté tak, aby umožnili unikátny výhľad k Vltave.

Špecifikácia
Rok 2013
Miesto Praha, Česká republika
Riešenie 1 výťah KONE MonoSpace® Standard a 2 výťahy KONE Monospace Special®

The River

Rovnako ako v mnohých veľkých mestách, centrum Bangkoku vedie priamo cez jeho rieku Chao Phraya, kde stojí na veľmi prestížnej adrese budova The River. 

Špecifikácia
Rok 2012
Miesto Bangkok, Thajsko
Riešenie 14 výťahov KONE MiniSpace™, 1 výťah KONE MonoSpace®, KONE E-Link™

The Waterside Condominium

Keď majitelia obytnej zástavby v Singapure zahájili projekt modernizácie výťahu, ich priority boli jasné: energetická účinnosť, spoľahlivosť a dlhá životnosť.

Špecifikácia
Rok Modernizácia ukončená v roku 2011
Miesto Singapore
Riešenie KONE ReGenerateTM 800 modernizačných riešení, KONE E-LinkTM monitorovací systém, KONE CareTM servis
The Waterside Condominium

Obytný dom, Calle Calatrava 13

Starí obyvatelia historickej budovy Calle Calatrava 13 v centre Madridu, museli bolestivo chodiť po schodoch. Teraz s novým výťahom majú pokoj v duši a nájdenú nezávislosť.

Špecifikácia
Rok 2010
Miesto Madrid, Španielsko
Riešenie Výťah KONE MonoSpace® a KONE Care™ servis