Multifunkčné komplexy

Veľa z dnešných budov sú univerzálne, skladajúce sa z rôznych kombinácii obytných, kancelárskych, obchodných, hotelových a zábavných plôch. KONE Rada inovatívnych riešení od KONE pomáhajú vyhovieť potrebám týchto rôznych zariadení.

City Tower

Budova City Tower sa nachádza na pankráckej pláni a so svojou výškou 109 metrov a 27 nadzemnými poschodiami je najvyššou budovou v Prahe. Výťahy z nerezovej leštenej oceli s hliníkovými profilmi sú vybavené atypickými interiérovými detailmi. Revolučné je v City Tower využitie technológie KONE EcoDisc®. Spoločnosť KONE je rada, že môže prispieť ku spokojnosti všetkých klientov a nájomcov tak unikátnej budovy, akou je CityTower.

Špecifikácia
Rok 2008
Miesto Praha, Česká republika
Riešenie 15 výťahov KONE Mnispace® a 3 výťahy KONE Monospce® LH

AZ Tower

Výťahy spoločnosti KONE zaisťujú dopravu osôb v budove AZ Tower, ktorá je so svojimi 111 metrami v súčasnosti najvyššou budovou ČR. Celá budova bola navrhnutá tak, aby minimalizovala spotrebu energie, a preto tu našli svoje uplatnenie vysoko-efektívne produkty spoločnosti KONE.

Špecifikácia
Rok 2013
Miesto Brno, Česká republika
Riešenie 5 výťahov KONE Minispace™ a 1 výťah KONE Monospace®

The Shard

Vizuálne ohromujúci exteriér komplexu zmenil panorámu Londýna

Špecifikácia
Rok 2012
Miesto Londýn, Veľká Británia
Riešenie 15 výťahov KONE MiniSpace™, 2 výťahy KONE MonoSpace®, 13 výťahov KONE DoubleDeck, 3 výťahy KONE hydraulických, 3 eskalátory KONE TransitMaster™ 150, 2 eskalátory KONE EcoMaster™ 130, 5 výťahov KONE JumoLift pre použitie stavby.

ČÍTAJTE VIAC »


Makkah Clock Royal Tower Hotel

V porovnaní s celým svetom, Makkah Clock Royal Tower Hotel sa dá opísať len v superlatívoch: najvyšší hotel, najvyššia vež s hodinami, najväčší ciferník, najväčší vnútorný priestor.

Špecifikácia
Rok 2012
Miesto Mekka, Saudská Arábia
Riešenie Vež s hodinami- 89 výťahov KONE MinisSpace™, 5 výťahov KONE MonoSpace® špeciálnych, 16 vysoko efektívnych eskalátorov KONE Transvario pre ťažkú prevádzku, Podium- 75 výťahov KONE MiniSpace™, 4 špeciálne výťahy KONE MonsoSpace®, 11 vysoko- efektívnych eskalátorov KONE Transvario pre ťažkú prevádzku, Priľahlé veže- 10 výťahov KONE MiniSpace™, 2 výťahy pri pristávacej ploche pre vrtuľníky, 6 vysoko efektívnych eskalátorov KONE Transvario pre ťažkú prevádzku.

ČÍTAJTE VIAC »


Raffles City

Do tohto multifunkčného komplexu bolo nainštalované eko-efektívne riešenie People Flow®

Špecifikácia
Rok 2012
Miesto Čcheng-tu, Čína
Riešenie 24 výťahov KONE MiniSpace™, 18 výťahov KONE MonoSpace®, 6 výťahov KONE DoubleDeck, 1 výťah KONE Transys™, 26 eskalátorov KONE TravelMaster™ 110, 6 travelátorov KONE TravelMaster™ 115, KONE E-Link™ monitorovací systém.
Raffles City

ČÍTAJTE VIAC »