Voľný čas & vzdelávanie

Pri výbere riešenia so špeciálnymi požiadavkami je dôležité vybrať také riešenie, ktoré je z dlhodobého hľadiska najideálnejším. Spoločnosť KONE má potrebné kvalitu a skúsenosti k uskutočneniu týchto unikátnych projektov.

Budova architektúry, ČVUT

Ide o osemposchodovú budovu s fasádou z oranžových tehál, ktorá stojí neďaleko Národnej technickej knižnice v Dejviciach a ponúka 33 tisíc metrov štvorcových úžitkovej plochy. Dôležitým plusom budovy je ich veľká energetická úspornosť, ku ktorej výrazne prispeli aj KONE výťahy.

Špecifikácia
Rok 2011
Miesto Praha, Česká republika
Riešenie 3 výťahy KONE MonoSpace® Std a 6 výťahov KONE MonoSpace

Madison Square Garden

Madison Square Garden má bohatú históriu s usporiadaním hudobných koncertov, politických debát a svetovo známych akcií a udalostí.

Špecifikácia
Rok 2013
Miesto New York City, New York, USA
Riešenie 45 eskalátorov KONE Eco3000™, 3 eskalátory KONE EcoMod™, 5 hydraulických výťahov, 12 modernizovaných výťahov, KONE Care™ servis

Lucas Oil Stadium

Náš systém musí zaistiť prepravu 70 000 fanúšikom, preto musia byť naši servisní špecialisti stále v pohotovosti.

Špecifikácia
Rok 2008
Miesto Indianapolis, Indiana, USA
Riešenie 14 eskalátorov KONE ECO3000TM, 9 výťahov KONE MiniSpace™, 2 hydraulické výťahy KONE, KONE E-Link™ monitorovací systém, KONE Care™ servis

Narodowy Stadium

Vďaka vlnitej fasáde z červených a bielych pruhov Narodowy Stadium pripomína poľskú vlajku, štadión nie je len vizuálne príťažlivý, ale má aj veľmi pokročilé eko- efektívne funkcie.

Špecifikácia
Rok 2011
Miesto Varšava, Poľsko
Riešenie 23 špeciálnych výťahov KONE MonoSpace® (vrátane štyroch požiarnych výťahov), 16 výťahov KONE MonoSpace®, 22 eskalátorov KONE ECO3000® (vnútorné), 9 eskalátorov KONE ECO3000® (vonkajšie) KONE E-Link™ monitorovací systém, KONE Care™ servis.