Získajte prax popri štúdiu

Spoločnosť KONE ponúka študentom prácu v priebehu štúdia. Súčasťou týchto príležitostí je aj úvodné zaškolenie a ďalšie zaujímavé tréningy, doplňujúce vaše vzdelanie. U spoločnosti KONE začnete pracovať na skutočných projektoch hneď prvý deň. Spolupráca so skúsenými kolegami vám pomôže rozvinúť vaše schopnosti. KONE je inovatívna spoločnosť – vážime si nové nápady a prístupy.

Hľadáme ľudí, ktorí sú motivovaní sa učiť a rozvíjať. Pokiaľ hľadáte zaujímavé a náročné úlohy a chcete do pracovného prostredia vniesť nové nápady, našli ste ideálnu príležitosť. Príklady pozícií pre študentov či absolventov: technik zákazníckeho servisu, projektový inžinier, odborný predajca, projektant, asistent kontroly, asistent marketingu, personálny analytik a ekonomický analytik.

Trainee a diplomové práce

Študentom tiež ponúkame mnoho miestnych stáží. Stáže sú výbotným začiatkom pre kariéru v spoločnosti KONE a ponúkajú zaujímavé úlohy a príležitosti. Pokiaľ chcete získať viac informácií o stážach vo vašej krajine, kontaktujte miestne zastúpenie lokálnu KONE pobočku.

Spolupráca na diplomovej práci je tiež dobrým spôsobom ako poznať prostredie v spoločnosti KONE ešte pred ukončením štúdia. Spolupráca je obojstranne výhodná, vy získate skúsenosti a znalosti z praxe, my nové nápady a prístupy. Príjmite výzvu – kontaktujte lokálnu KONE pobočku.