Three paths to environmental excellence

Tri cesty k ekologickej dokonalosti

Mestské aglomerácie sa neustále rozrastajú, starostlivosť o životné prostredie sa stáva stále dôležitejšie a náklady na energiu rastú. Budovy musia byť energeticky efektívnejšie a musia umožňovať plynulý pohyb osôb.

Spoločnosť KONE na tieto výzvy reaguje svojimi ekologicky efektívnymi riešeniami a službami a tiež tým, že sa snaží, aby jej celosvetová prevádzka mala čo najmenší negatívny vplyv na životné prostredie.

Ekologicky efektívne riešenie

Ekologicky efektívne riešenie

Spoločnosť Kone poskytuje inovatívne a ekologicky efektívne riešenia výťahov, eskalátorov a automatických vstupných dverí.

Prečítajte si viac »
Ekologicky efektívne služby

Ekologicky efektívne služby

Spoločnosť KONE poskytuje služby, ktoré klientom pomáhajú dosiahnuť ich environmentálne ciele v každej fáze životnosti budovy.

Prečítajte si viac »
Ekologicky efektívna prevádzka

Ekologicky efektívna prevádzka

Spoločnosť KONE sa venuje systematickému vývoju ekologickej efektivity svojej prevádzky.

Prečítajte si viac »

Environmental Excellence/Ekologická dokonalosť – strategická iniciatíva spoločnosti KONE

Program Environmental Excellence je jednou zo strategických iniciatív spoločnosti KONE. Veríme, že táto iniciatíva prinesie úžitok všetkým zainteresovaným stranám – našim zákazníkom, akcionárom, zamestnancom aj celej spoločnosti. Prečítajte si ďalšie informácie o programe Environmental Excellence v Správe o firemnej zodpovednosti na www.kone.com.

Výťahy spoločnosti KONE získali označenie energetickej triedy A- a B-.

Prečítajte si viac »