KONE čiastočná modernizácia

S našou čiastočnou modernizáciou výťahu vymieňate tie diely, ktoré to potrebujú. V krátkej dobe môžete získať vylepšenie, ktoré zvýši výkon Vášho výťahu.

Získate výťah, ktorý vyzerá a funguje ako nový, jeho prevádzka je spoľahlivešia, má nižšie prevádzkové náklady a neruší obyvateľov domu. Čiastočné riešenie môže zahŕňať riadiacu jednotku, pohon, signalizáciu, dvere, elektrickú inštaláciu a kabínu.

KONE ReFine™

Pohon

Pohon výťahu obsahuje najvyťaženejšie súčiastky Vášho zariadenia a výmena opotrebovaného, zastaralého pohonu zlepšuje bezpečnosť i eko-efektivitu. KONE ReGenerateTM je modernizačné riešenie pozostávajúce z pohonu, lán, riadiaceho systému a signalizácie. Naše pohonné jednotky sú navrhnuté tak, aby minimalizovali čas inštalácie a znížili tiež potrebu úprav na mieste.

Elektrická inštalácia

Najlepším spôsobom, ako znížiť výkonnosť starého výťahu, je modernizácia jeho riadiaceho systému a elektrickej inštalácie.

Naše modernizačné riešenie elektrickej inštalácie výťahu zvyšuje výkonnosť, spoľahlivosť a eko-efektivitu, ako i bezpečnosť a prístupnosť. Tieto riešenia sa vyznačujú krátkou inšatláciou a minimálnym rušením obyvateľov domu v priebehu modernizácie.

Kabina

Naše modernizační řešení kabiny výtahu hladce integruje s existujícím zařízením. KONE výtahová kabina je postavena z lehkých a odolných materiálů, takže při výměně kabiny můžete přidat i automatické dveře, aniž by se zvýšila celková hmotnost.

Dostupný je i široký výběr materiálů, designů a osvětlení kabiny, takže můžete vyměnit starý interiér výtahu za zcela nový, například z nerezové oceli a s ekoefektivními LED světly.

Signalizácia

Naša výťahová signalizácia ponúka štýlový vzhľad, zlepšuje prístupnosť a pohodlie. V prípade modernizácie signalizácie, je táto vybavená obojsmerným komunikačným hlasovým systémom, ktorý cestujúceho spojí s KONE nonstop dispečingom.

Jedinečné KONE riešenie signalizácie ponúka mnoho možností designu, farieb a vzorov, čo jej umožňuje stať sa atraktívnym doplnkom akejkoľvek budovy.

Dvere

KONE automatické kabínové dvere výťahu pracujú plynulo a ticho, čím dávajú ľuďom pocit bezpečia a pohodlia. Široký dverný otvor zlepšuje prístupnosť pre všetkých obyvateľov. KONE ponúka široký výber výťahových dverí, od tých najzákladnejších až po tie najvýkonnejšie. Prebieha, buď výmena existujúcich dverí, alebo ich inštalácia na miesta, kde predtým neboli. KONE KES Slim je typ dverí, ktoré sú veľmi tenké – majú iba 62 mm, čo umožňuje inštalovať automatické dvere do kabíny, kde predtým dvere neboli bez toho, aby sa stratil cenný priestor.