Maintenance

Servis

Chcete, aby vaše výťahy, eskalátory a dvere pracovali nonstop. KONE servisné služby udrží vaše vybavenie v bezpečnej, spoľahlivej a efektívnej prevádzke.

Plánovaná preventívna údržba zvyšuje výkon vybavenia a prináša pokoj majiteľom budov aj cestujúcim. Umožňuje nákladovo efektívnu a spoľahlivú prevádzku.

S rastúcimi požiadavkami na prevádzku vybavenia a s rastúcou prepravnou kapacitou umožňuje preventívna údržba nepretržitú prevádzku po celý rok.  

Spoločnosť KONE ponúka riešenia údržby pre budovy, kde je dôležitý plynulý pohyb osôb. 

KONE Care™ riešenia sú založené na preventívnej údržbe výťahov a eskalátorov bez ohľadu na ich vek, značku alebo zložitosť. Majiteľom a správcom budov odovzdávame informácie o stave ich vybavenia a o vykonaných činnostiach. Splníme všetky vaše priania. 

Jak vám sloužíme

Ako vám slúžime

Naše služby sú poskytované presne na mieru vašim potrebám a sú tou najlepšou metódou nášho záväzku k zvýšeniu bezpečnosti a predlžovaniu životnosti vášho zariadenia

Prečítajte si viac »
Servisní balíčky

Servisné balíčky

KONE ponúka tri servisné balíčky, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.

Prečítajte si viace »
Jak doručujeme

Ako doručujeme

Servis sa vykonáva pre každý modul technických zariadení v tých správnych intervaloch vzhľadom k špecifickému servisnému plánu zariadení.

Prečítajte si viac »
Centrála KONE s.r.o.

Galvaniho 7/B        Bratislava                                                   821 04

tel: 024 821 44 11             fax: 024 821 44 15