Signalizácie

KONE má sériu signalizácií pre každý typ budovy a výťahu. Tieto signalizácie dopĺňajú štýl Vašej budovy a výťahu a sú navrhnuté pre potreby užívateľa. Pre viac informácii sa pozrite na brožúru sérií signalizácií, alebo kontaktujte Vášho lokálneho predajcu.

KSS 140

Signalizácia vyvinutá proti poškodzovaniu, je odolná proti poškriabaniu i ohňu a spĺňa požiadavky normy STN EN 81-71+A1 [link] kategorie 1. Odolný a pritom atraktívny dizajn ju predurčuje pre výťahy, kde existuje veľké riziko vandalizmu.

Signalizácia KSS 140 je dostupná pre výťahy MonoSpace® 500, MonoSpace® 700 a MiniSpace™.

KSS 280

Štýlový vzhľad brúsenej nerezovej ocele, dostupnosť bežných ovládacích funkcií a LCD segmentový displej, ktorý sa ľahko číta a robí z KSS 280 atraktívnou možnosť pre akúkoľvek budovu, v ktorej sa oceňuje jednoduchosť.

Signalizácia KSS 280 je dostupná pre výťah KONE EcoSpace™ (je dostupná i pre MonoSpace)

KSS 420 a KSS 470

Signalizácie KSS 420 a KSS 470, ktoré sa umiestňujú na povrch steny, ponúkajú ovládacie panely z nerezovej ocele v kabíne a a celý rad zariadení do šachty s väčšou možnosťou ovládania.

KSS 420 a KSS 470 sú dostupné pre výťahy KONE MonoSpace®.

KONE D-séria

Jedinečný dizajn KONE D-série je pre Vás tou najlepšou voľbou pre prípad, ak chcete mať signalizáciu zladenú s interiérom kabíny. A naviac ponúkame i panely vytvorené na mieru, podľa želania zákazníka.

KONE D-séria je dostupná pre výťahy KONE MonoSpace® 500, MonoSpace® 700 and MiniSpace™.

KSS 570 and KSS 670

Vzhľad štýlovej nerezovej ocele KSS 570 a KSS 670 je dostupný v niekoľkých rôznych prevedeniach , naviac široká škála dostupných funkcií zabezpečuje plynulý pohyb osôb v akejkoľvek budove.

KSS 570 a KSS 670 sú dostupné pri výťahoch KONE MonoSpace® 500, MonoSpace® 700 a MiniSpace™.

Ako doručujeme

Staňte sa partnerom KONE

Modernizácia výťahov

Modernizujte pre bezpečnosť, spoľahlivosť a štýl

Přečtěte si víc »