Interiéry kabíny, ktoré dopĺňajú štýl Vašej budovy

Nová KONE designová kolekce je univerzální sadou inspirujících výtahových interiérů, které byly vytvořeny naším oceněným designovým týmem. Vyberte si kompletní interiér z jednoho z moderních designových témat nebo vytvořte nový jedinečný vzhled a atmosféru mícháním a kombinováním široké škály materialů a doplňků. Tam kde je hlavní prioritou přístupnost výtahů, nabízíme interiéry, které jsou v souladu s ČSN EN81-70.

KONE Dizajnová kolekcia: 6 tém s 52 interiérmi kabíny dostupné pre KONE MonoSpace® 500, MonoSpace 700® a MiniSpace™.

Modern Simplicity

Štýl MODERN SIMPLICITY je oslavou hesla „v jednoduchosti je krása“. Je kombináciou nerezových a lakovaných oceľových stien s odolnými podlahovými materiálmi, moderných uvítacích osvetlení a ľahko ovládateľnej signalizácie.

Stiahnite si brožúru KONE Design Collection »

Cool Vintage

COOL VINTAGE spája textúrovanú oceľ a laminátové materiály stien s inovatívnym osvetlením Wall-washer a ľahko ovladateľnou signalizáciou. Vhodná je predovšetkým pre modernizačné projekty a obytné budovy.

Stiahnite si brožúru KONE Design Collection »

Industrial Chic

Farebná, nerezová, potláčaná alebo brúsená oceľ alebo laminát s moderným osvetlením. Štýl s chladným, tichým podtónom, prekfetný pre elegantné a moderné interiéry v obytných a komerčných budovách.

Stiahnite si brožúru KONE Design Collection »

Classic Chic

Kolekcia CLASSIC CHIC spája vzorovaný laminát,sklo alebo nerezové materiály stien s podlahou z prírodného kameňa. Moderný dizajn v prírodných materiáloch pre štýlové rezidenčné a komerčné budovy.

Stiahnite si brožúru KONE Design Collection »

Nouveau Glamour

Brúsená alebo zrkadlová nerezová oceľ, alebo inovatívne presklené steny s 3D potlačou v spojení s chladnou kamennou podlahou a osvetlením Wall-washer, dodávajú interiéru živý omračujúci efekt.

Stiahnite si brožúru KONE Design Collection »

New Luxury

Brúsená alebo zrkadlová nerezová oceľ, laminát, drevený laminát alebo farebné sklo s rozsiahlym výberom vzorov umožňujú vytvoriť jemné, ale zároveň exkluzívne interiéry kabíny evokujúci iný rozmer; pre luxusné hotely, rezidenčné a špičkové kancelárske priestory.

Stiahnite si brožúru KONE Design Collection »

KONE Car Designer

Buďte kreatívni a vytvorte milióny kombinácií

Get creative »

Modernizácia výťahov

Modernizujte pre bezpečnosť, spoľahlivosť a štýl

Přečtěte si víc »